Odhalte, které vitaminy a minerály vám chybí

V dnešní době, kdy ovoce a zelenina mají prokazatelně mnohem méně vitaminů a minerálů než před lety, není jednoduché stravovat se tak, aby nám žádné důležité látky nechyběly.

Jakmile našemu organismu začne chybět některá z důležitých živin, dříve nebo později se to projeví na našem zdraví, vzhledu i psychice. Naštěstí nám lidské tělo nám neustále dává signály, zda je náš životní styl vyvážený a jestli dostává to, co potřebuje pro svou optimální činnost.

Pokud vaše tělo nedostává odpovídající množství všech minerálů a vitamínů, ukáže se to na vaší kůži, vlasech, náladě, chování, svalech a mnoha dalšími způsoby.

Věnujete těmto varovným signálům pozornost? Jste si vědomi, co znamená poselství každého signálu, který k vám vaše tělo vysílá? Pokud svému tělu věnujete dostatečně velkou pozornost, můžete mít více energie, být zdravější, hezčí a vyrovnanější.

Udělejte si jednoduchý test na nedostatek vitamínů

Otestujte, které vitamíny a minerály vám chybíStojí to za to zkusit, ne?  Udělejte si test na nedostatek vitamínů a minerálů v těle. Otázky v testu vám pomohou identifikovat signály, které tělo vysílá v případě, že v něm není přítomen kterýkoliv z  vitaminů nebo minerálů v potřebném množství a správné kvalitě.

Test prověřuje asi 300 příznaků souvisejících s asi 50 vitamíny a minerály. A nemusíte se bát, že pracně vyplníte spoustu otázek a až na konci testu se dozvíte, že za výsledky musíte zaplatit. Test i výsledky jsou zcela zdarma.

Zadejte svůj e-mail a ihned se můžete začít testovat:

 

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře