Trápí tě bolesti zad, šíje nebo hlavy?

Neustále kolem sebe slýchám, jak je bolest zad otravná, jak se těžce žije s migrénou, a jak se s tím nedá nic dělat. „Prostě osud tomu chce.“ Slyšíš se takhle naříkat? A že už jsi zkusil všechno možné i nemožné?

Nezkusil! Věř mi.

Málokdo ani netuší, že za tyto problémy mohou svaly. Díky svalům se můžeš hýbat, pracovat, spát, sportovat a další. Stačí malinko. O své tělo, ale hlavně o svaly, je zapotřebí se starat.

Migrény, výhřezy plotének, bolesti hlavy, skoliózy, brnění rukou a další nemoci, které jsou údajně neléčitelné, mají jednoho stejného jmenovatele a tím je poškozené svalstvo.

Studiu svalů a myofasciální vědy jsem se věnoval leta. Ale to není důležité. Důležité je to, že jsem svou praxi a teoretické znalosti sepsal do knihy, kterou dávám všem lidem, kteří již nechtějí trpět a chtějí se sebou něco dělat, zcela zdarma.

V knize, kterou si můžeš zdarma stáhnout tadyse dozvíš, jaká je příčina tvých bolestí, jak svépomocí uzdravit nemocné svaly, které se posléze sám naučíš cíleně uvoňovat.

Po přečtení si pak budeš jist, že tvá nemoc není neléčitelná a že život bez bolestí opravdu existuje.

Tagy:
Josef Gurecký
Profesionální masér a expert na bolesti a jejich odstraňování v praxi. Pomáhá vracet nemocným štěstí a učí lidi jak pomoci od bolesti sami sobě či svým blízkým. Autor e-booků Zbav se bolesti >>, Zbav se migrény >> a Zbav se bolesti šíje>>
Komentáře