Knihy, které změní váš život

Během celého života se učíme. Někdy nás učí sám život, někdy nám cestu zkříží různí učitelé, kteří pro nás mají zásadní význam. Něco nového nás naučí, změní naše myšlení nebo jednání a my jsme najednou úplně jiní, než před tím. O ty, kteří mně velmi pomohli změnit můj život k lepšímu, se nyní chci s vámi podělit.

Velký převrat myšleníJak si vytvořit finanční příjem

Zásadní převrat myšlení u mne způsobil Robert Kiyosaki s knihou Bohatý táta a chudý táta. Kniha je o tom, co bohatí učí své děti, ale chudí ne. „Bohatý táta“ změnil od základu mé finanční myšlení. Díky němu jsem si uvědomila, jaký jsem finanční negramot a jak by vše mohlo jít jinak. Do té doby jsem si připadala jako podnikatelka, ale nyní jsem zjistila, že jsem jen svůj vlastní zaměstnanec. Navíc velmi špatně placený a s prakticky neomezenou pracovní dobou.

A co uklidit si v hlavě?

Ivo Toman s jeho knihou Debordelizace hlavy vám pomůže pročistit hlavu tak, aby jste ji neměli zaneřáděnou spoustou nesmyslů. Od přečtení této knihy jsem mnohem výkonnější a mám čistší mysl.

Těch zajímavých osobností, knížek a videí bylo mnohem více, ale toto byli ti nejdůležitější v mém životě, kteří začali měnit můj život k lepšímu.

Máte také nějakou knihu nebo autora, osobnost, která vás přiměla začít uvažovat jinak? Kdo to byl? Napište mi o tom do komentáře :-).

Marie Vavrochová
Mou vášní je přírodní léčba a prevence. Pomáhám vám najít přírodní cestu ke zdraví a zbavit se únavy. Více o mně si můžete přečíst zde >> Napsala jsem pro vás e-booky 13 tipů, jak získat ihned více energie >> , e-book o příčinách únavy Jak se zbavit únavy - napořád >> a e-book o tom, jak se odrazit ode dna a začít měnit svůj život k lepšímu Vzlétnout k oblakům >>
Komentáře